Intervjurunde blant Romanisti Norvegesi

ASRoma.no har tatt voldsomme steg de siste par årene. Å gå fra å være et beskjedent forum til å bli det Francesco Lotito (president i A.I.R.C.) har kalt »Klubbens viktigste supportergruppe utenfor Italia». Selv om man velger å ta Lotitos uttalelser med et par klyper salt er det ingen tvil om at Romanisti Norvegesi er på vei opp og fram, og med to særdeles vellykkede gruppeturer og en klubb med over 170 medlemmer har tiden kommet for å bli litt bedre kjent med hverandre.

RCN kommer derfor over de neste ukene til å intervjue en rekke av våre medlemmer om deres forhold til klubben, byen og andre mer eller mindre relevante ting. Opplegget er selvsagt 100% frivillig, det eneste kriteriet er at intervju-objektet er medlem i RCN. Er du interessert i å delta er det bare å sende en mail til dane@live.no eller legge igjen en kommentar på Facebook-siden vår (husk å legge til forum-nick, om du har noe), og har du spørsmål er det bare å fyre løs. Vi ser fram til å høre fra deg.

Daje Roma!